Zpět na odchovy - Back - ZurückBellissimé z Dorky/belisim/ ve francouzštině znamená překrásný

Beliska našla svoji novou rodinu ve Mšeckých Žehrovicích


Bellissime


Zkoušky: ZZO, ZOP, BH , IPO V, ZPU1, ZPU2, ZM, ZVOP, ZVV1, FPr1, IPO1, OB-Z, ZPS1 , OB1, FPr3, ZVV2 , IPO2
Závody: V kategorii ZZO 1x 1., 4x 2., 1x 3., 2x4. místo, V kat. ZPU1 - 1. místo, v kategorii ZM 1. místo, v kategorii ZVV1 - 1. a 3. 4.místo, 2. místo v klubovém přeboru za rok 2008, 1. místo v krajské lize v kat. ZZO. 1.místo v OB-Z.
Na mistrovství republiky francouzských ovčáků a flanderských bouvierů 2010 - 1. místo v kategorii IPO1, nejlepší poslušnost, nejlepší beauceron, absolutní vítěz mistrovství, nejlepší psovod - žena.
Na mistrovství republiky francouzských ovčáků a flanderských bouvierů 2009 obsadily Beliska s Denisou 2. místo v kategorii IPO1 a panička byla vyhlášena nejlepší ženou - psovodem celého mistrovství.
Výstavní ocenění: 3x Velmi nadějná 1, Primus Puppy, 3 x Výborná1 - vítěz třídy mladých, 2x CAJC, 5x CAC, Krajský vítěz, Junioršampion ČR , Šampion ČR , Šampion SR

RTG DKK: 0/0 (DYS A)


Chovná - Recommandé. Povahový test splnila výborně s body 10-10-10 (rozhodčí J.Kerfriden)
Klubový šampion práce, Klubový šampion krásy

3 roky


Bellissime Bellissime

Belinka březí


Bellissime
...a po týdnu
Bellissime Bellissime Bellissime

...a další týden
Bellissime Bellissime Bellissime

2 roky


Bellissime Bellissime BellissimeNa závodech


Bellissime Bellissime Bellissime
Bellissime Bellissime Bellissime

S ovečkama


Bellissime Bellissime Bellissime

9 měsíců


Bellissime Bellissime Bellissime Bellissime

Dopis od Belči


Ahoj "skoromámo" Marcelo a MÁMO Dorotko,
tak jsem konečně zase tu svoji línou paničku donutila, aby vám místo mě napsala. Učenlivá jsem, to jo, ale těma mýma drápkama mi to na klávesnici moc nejde...
Vzala jsem paničku zase na výlet do hlavního města. Už jsem totiž dlouho neviděla svoji kámošku Šejlu. Tentokrát jsme jely autem až na Chodov, (doteď jsem vděčna bohu, že jsem tu jízdu přežila). Ona panička snad řídí obstojně, ale člověk, pardon - pes nikdy neví. Ještě že jsem ji navigovala. Kdyby vám tvrdila, že jsem celou cestu ležela jako přikovaná a ani nedutala, VŮBEC jí nevěřte!!!!
Všechny společně jsme šly zase do Krčského lesa a hlavně tam tekl Krčský potok!!! To bylo žůžo! Než mě panička stačila okřiknout, už jsem byla v něm a cachtala se a cachtala... Ve skutečnosti jsem jako jediná mátla naše případné pronásledovatele. Šla jsem pořád ve vodě, aby nevyčuchali naši stopu. Ale copak se s ostatníma dá spolupracovat?! Do vody ne a ne vlézt. Asi nechápaly to nebezpečí, že nás někdo zvětří! Moji stopu by teda nenašli, to ne! Za to dám svůj mokrej krk! V zookoutku měli takový hezoučký zvířátko. Šlo až k plotu a já se na něj tak smála a vrtěla ocasem. Nebýt tam ten hloupej plot, určitě bysme se spolu proběhli. Prej to byl srneček. Ale hrooozně se mi líbil. Stejně si myslím, že tomu paničky nerozuměj a byl to vlastně takovej zvláštnější pejsek.
Po pěkný procházce jsme šly zase do toho vysokýho baráku. Svezly jsme se tou divnou krabicí a už jsme byly doma! Mě nechala panička v předsíni, protože teďka dost háram, ale paničce Šejly by to nevadilo. Jenom já mám tak přísnou výchovu. To není fér! Co mi ale zbejvalo, musela jsem ležet na linu, ale aspoň mi tam nebylo takový vedro. Já teda nevím, jak tam můžou vydržet? Není nad pěkný poleženíčko v bahně na dvorku. Čerstvej vzduch, výhled na nebe... A když chci vidět líp, vlezu si na studnu.
Prej už to mám zkrátit. Já říkala, že panička je lenoch! Tak papa, všem lidem ze smečky štípaneček, pacinku a pusinku. A pozdravujte těhotnou tetu Beltinku a skorotatu Czekuldu a samo taky Conninku!
Bellinka z Dorky a z Žehrovic

8 měsíců


Bellissime Bellissime Bellissime Bellissime Bellissime
Bellissime Bellissime Bellissime Bellissime Bellissime


2 měsíce


Bellissime Bellissime

Bellissime

Bellissime Bellissime

 

 

 

 

Zpět na odchovy - Back - Zurück
CHS Z Dorky