Zpět - Back - Zurück

Prochajda Podtroseckým údolím 11.3.2006V sobotu ráno jsme vyrazili do Mladějova na místo srazu. Sešla se nás celkem početná skupinka - Andrea s Pepou, Bončou a Cezarkem, Katka s Terkou a Hírou, Ivča s Honzou, Darek, Grinuška a babča (Gusta), Věrka s Akki, Radek s Badem a Koulíkem, no a naše rodinka - Karel, Marcela, Majda a Marcelka. Z pesanů nás tentokrát doprovázel jen Čekulda, všechny čubičky doma svorně háraly.
skupinaZ Mladějova jsme vyrazili asi o půl desáté (po tom, co se Kája během "chviličky" přezul). Protože trasa byla speciálně vybraná pro kočárky a starce, zapřáhli jsme "starce" do kočárku a šlo se. U kočárku se vystřídali skoro všichni. Majda velký kus cesty šlapala po svých, ale většinou se nesla u tatínka na zádech. Počasí nám přálo a den byl jako malovaný.Začalo to mírnými kopečky, náročnost se pomalu stupňovala. Czech s Caesarkem tu vypadají jak rození dogtrekaři:-)Pak přišlo první velké zklamání - hospoda na Vidláku byla zavřená. Když Majda oplakala, že tam nekoupíme bonbonky, vydali jsme se k dalsí hospůdce - na Nebáku. Ta už byla v plném provozu. Dali jsme si super obídek, přečkali tam chumelenici, Evě zdokumentovali jídelní lístek a těžko jsme se přemlouvali k další cestě.

....a pak přišly ty správné kopečky, schůdky a žebříčky....

Malé Marcelce se slaňování v kočárku moc líbilo a celou cestu krásně prospinkala. V cíli byla samozřejmě nečilejší.

Při návratu do Mladějova nás uvítala místní důchodkyně s klackem a šíleným křikem, že si všechny ty naše psy (kteří šli spořádaně na vodítku) máme uvázat, než jí povraždí všechny slepice. Dodatečně jsme se dozvěděli, že Koulík, který šel s Radkem před náma, prohnal po vsi kohouta a bába s holí Koulíka. Naštěstí nikdo nikoho nedohonil:-)Procházka byla skvělá a byla prča. Tak zase příště - AHOJZpět - Back - Zurück
CHS Z Dorky