Beauceron - štěňata


štěňata

Vrh HŠtěňátka beauceronů v barvě černá s pálením se narodila 10.7.2022


7.8.2022 - 4 týdny


Štěňátkům jsou 4 týdny. Mají za sebou 2x odčervení. Už skvěle baští maso, vývary a mléčné výrobky a moc jim chutná. Váží 2,6-3,2 kg.
Jedna fenečka je ještě nezadaná.

pejsek - modrý pejsek - zelený


fenka - fialová fenka - růžová fenka - oranžová


fenka - červená fenka - žlutáštěňata

štěňata


štěňata


Koeficient příbuznosti tohoto spojení (pro 5 generací) je 0%, koeficient ztráty předků (pro 5 generací) je 96,77%.


sono

Březost je potvrzena.


Oba rodiče jsou velice přátelští a pohodoví psi. Výborně vycházejí s ostatními psy a jinými zvířaty, milují děti a svoji rodinu.

Štěňátka od nás odchází očkovaná, odčervená, s pet pasem, mikročipem a samozřejmě kupní smlouvou. S sebou dostanou malou výbavičku a krmení, na které jsou zvyklá.

Od nových majitelů očekáváme především aktivní a stabilní zázemí pro nového člena rodiny. Rádi poradíme s výchovou a výcvikem, v případě zájmu i s výstavami a uchovněním.
Protože štěně potřebuje nejen kvalitní výživu a veterinární péči, ale také lidský kontakt a správnou socializaci, věnujeme našim miminkům spoustu času a lásky. Do prvního očkování chodí "mazlící návštěvy" za námi. Štěňátka zvykáme na různé zvuky (pračka, vysavač apod.), učíme základním hygienickým návykům. Po očkování vyrazíme do víru velkoměsta. Štěňátka cestují v autě, zvykají si na cizí lidi, auta a autobusy, navštívíme náměstí i obchodní centrum. Prostě snažíme se, aby z nich vyrostli správní a vyrovnaní beauceroni.
Oceníme, když nám budoucí majitelé upřímně sdělí své plány do budoucna. Podle jejich očekávání dokážeme doporučit "to správné štěňátko".
Také můžeme štěňátku naplánovat individuální aktivity. Např. zájemci o sportovní výcvik ocení rozvíjení kořistnického pudu, přetahování a zákusy. Toto naopak neudělá radost zájemcům o parťáka rodiny s malými dětmi.

POKUD MÁTE ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Kontakt: stafkovm@yahoo.com, +420 602 752 229 ,
FB profil
 

 

 

CHS Z Dorky