Beauceron - štěňata


štěňata

Vrh CHŠtěňátka beauceronů v barvě černá s pálením se narodila 18. srpna 2023


6 pejsků a 4 fenečky


sonoštěňata


štěňata


Koeficient příbuznosti tohoto spojení (pro 5 generací) je 0,2%, koeficient ztráty předků (pro 5 generací) je 96,77%.


sono


Oba rodiče jsou velice přátelští. Výborně vycházejí s ostatními psy a jinými zvířaty, milují děti a svoji rodinu. Aerthur je kliďas a pohodář, Guppy velice energická, poslušná, ochotná rychle vykonat jakoukoliv aktivitu.

Štěňátka od nás odchází očkovaná, odčervená, s pet pasem, mikročipem a samozřejmě kupní smlouvou. S sebou dostanou malou výbavičku a krmení, na které jsou zvyklá.

Od nových majitelů očekáváme především aktivní a stabilní zázemí pro nového člena rodiny. Rádi poradíme s výchovou a výcvikem, v případě zájmu i s výstavami a uchovněním.
Protože štěně potřebuje nejen kvalitní výživu a veterinární péči, ale také lidský kontakt a správnou socializaci, věnujeme našim miminkům spoustu času a lásky. Do prvního očkování chodí "mazlící návštěvy" za námi. Štěňátka zvykáme na různé zvuky (pračka, vysavač apod.), učíme základním hygienickým návykům. Po očkování vyrazíme do víru velkoměsta. Štěňátka cestují v autě, zvykají si na cizí lidi, auta a autobusy, navštívíme náměstí i obchodní centrum. Prostě snažíme se, aby z nich vyrostli správní a vyrovnaní beauceroni.
Oceníme, když nám budoucí majitelé upřímně sdělí své plány do budoucna. Podle jejich očekávání dokážeme doporučit "to správné štěňátko".
Také můžeme štěňátku naplánovat individuální aktivity. Např. zájemci o sportovní výcvik ocení rozvíjení kořistnického pudu, přetahování a zákusy. Toto naopak neudělá radost zájemcům o parťáka rodiny s malými dětmi.

POKUD MÁTE ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Kontakt: stafkovm@yahoo.com, +420 602 752 229 ,
FB profil
 

 

 

CHS Z Dorky