Zpět - Back - Zurück

Vlkodaví miminka - 4,5 měsícePo více než 2 měsících jsme měli opět možnost vidět naše vlkodaví miminka a musím přiznat, že mi udělali velikou radost. Všichni jsou typově velmi podobní a svou milou a vyrovnanou povahou dělají radost svým majitelům. Těm moc děkuji, že se o vlkodávky vzorně starají a přeji jim spoustu překrásných let strávených se svými psími miláčky.


Nejprve jsme navštívili Albínku.
Albínka Albínka Albínka


Poslední zářijový víkend jsme se vydali na klubovou výstavu WDK na Hluboké. Z našich štěňátek se přihlásila pouze Amálka, která se ani v konkurenci starších fenek neztratila. Přestože to pro Amálku i paničku Péťu byla výstavní premiéra, vedly si výborně a moc jim to spolu slušelo. Nejpreve zvítězily ve třídě PUPPY a poté porazily i vítězky tříd dorostu a mladých. Amálka získala ocenění VELMI NADĚJNÁ 1, SUPER PUPPY, NEJLEPŠÍ JUNIOR.


Amálka Amálka Amálka


A zde je posudek: 4,5 měs. fenka, nůžkový skus, chrup ve výměně, nadějný formát, pěkná hlava, krásně tmavé oko, velmi silná kostra, klouby v pořádku, výborná kondice, krásně se předvádí, milá povaha.

Amálka


Výstavy se zúčastnil i tatínek J.T.Jack Legenda Belfast - Midas, který obdržel krásné ocenění VÝBORNÝ 2, R.CAC.

Podívat se přijelo i několik Amálčiných sourozenců se svými páníčky (Antoine, Adamantan, Andělka a Ája) a pro fotografa pózovali i s tatínkem Jackem.
Antoine, Andělka, Amálka, Ájá a Adamantan z Dorky
Antoine Andělka Amálka

Ája Adamantan


...a ještě pár fotek:
Amálka Amálka Amálka Amálka
Amálka Ája Ája a Fido Ája
Amálka, Antoine, Adamantan AdamantanV kempu Křivonoska si všichni mohli vyzkoušet základy coursingu. Zkusil to i Adík a Fido (Antoine) a moc se jim to líbilo.

Antoine Antoine Antoine

Zpět - Back - Zurück
CHS Z Dorky